Тимчасове навчання старшокласників гімназії №23 в приміщенні університету виявилося платним

На поліпшення матеріально-технічної бази Житомирського державного університету ім. Івана Франка з міського бюджету виділять 351 тис. 600 грн, не дивлячись на те, що погоджувальна рада та гуманітарна комісія не підтримали цю пропозицію.

Як вже повідомляв «Вголос.zt», у приміщенні університету зараз навчаються старшокласники гімназії №23 у зв’язку із аварійним станом старого корпусу.

«Комісія не підтримала. Насправді нічого складного не було, щоб скликати сесію і розглянути це питання. Але я хочу підтримувати, коли депутата та комісій ставляться з повагою. Бо заходячи цей зал, ми беремо на себе відповідальність за використання бюджетних коштів. Коли без депутатів домовляються посуті про відшкодування орендної плати, під виглядом покращення матеріально технічного бази університету – я не можу погодитися з такою позицією виконавчих органів. Тому виступаю проти у майбутньому таких ляпів, які допускає і продовжує допускати міська рада в особі керівництва. Тому, будь ласка, якщо у нас є надзвичайна подія і треба перемістити дітей і ви знаєте, коли домовляєтеся, що це буде не безкоштовно, то терміново збирається сесія і розглядається питання. Ви депутатам не повідомили ні разу, що це буде на платній основі. А зараз, через два місяці, заднім число, ви лише вносите відшкодувати університету видатки, які університет витратив на комунальні послуги», – сказала голова гуманітарної комісії Наталія Леонченко.

Проте депутати не підтримали пропозицію відхилити рекомендацію щодо виділення коштів, тому 351 тис. 600 грн з бюджету міста університету все ж виділять.

Нагадаємо, у  міськраді пояснили, чому заборона відвідування школи дітям без щеплень є правомірною. У житомирських школах таки можуть зявитися індивідуальні шафки для учнів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *