Майже 1000 жителів області, які мають інвалідність, не можуть знайти роботу

Майже 1000 жителів області, які мають інвалідність, не можуть знайти роботу

Близько 700 людей отримали роботу.

Цьогоріч в Житомирській області близько 700 людей з інвалідністю отримали роботу, ще майже 1000 – наразі безробітні. Про це повідомили у регіональному центрі зайнятості.

«Упродовж січня-жовтня 2017 року послугами центрів зайнятості в області користувались 2 тис. 704 громадянина з обмеженими фізичними можливостями, які мали статус безробітного. Працевлаштовано 573 людини з вадами здоров’я, які мали статус безробітного, та ще 101 особа, яким робота була знайдена у перші дні звернень до набуття статусу безробітного. Крім того, 109 осіб брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, 8 безробітних з обмеженими фізичними можливостями започаткували підприємницьку діяльність за рахунок одноразово виплаченої допомоги по безробіттю», – йдеться у повідомленні.

У загальній базі оперативних вакансій Житомирської області цьогоріч було зареєстровано 550 вакансій, на які, за інформацією роботодавців, могли бути працевлаштовані працівники з інвалідністю. Наразі потребують працевлаштування 997 осіб з обмеженими фізичними можливостями, які звернулись за допомогою до служби зайнятості.

«Основними перешкодами для працевлаштування людей з інвалідністю є відсутність транспорту, пристосованого для перевезення людей з важкими фізичними вадами, відмова роботодавців у прийнятті на роботу осіб з ускладненим здоров’ям, а також відсутність установ, що здійснюють професійну реабілітацію (адаптацію) осіб з інвалідністю», – додали у центрі зайнятості.

Нагадаємо, у Житомирі відбувся Кубок області з плавання серед людей з інвалідністю. У Житомирі з 28 по 29 жовтня відбувся відкритий обласний турнір з регбі на візках. Участь взяли команди з Рівненської, Київської, Одеської та Житомирської областей.

Leave a Comment