Майже 184 тисячі гривень отримають обласні заклади за лікування та реабілітацію учасників АТО

Майже 184 тисячі гривень отримають обласні заклади за лікування та реабілітацію учасників АТО

Рішення.

Медичні установи Житомирської області, які проводили лікування і реабілітацію учасників АТО/ООС та членів родин загиблих, отримають 183,5 тис. грн грошової допомоги. Таке рішення прийняла 12 липня робоча група за участю заступника директора департаменту праці, соціальної  та сімейної політики ОДА Василя Павлюка, – інформує прес-служба облдержадміністрації. 

“Зокрема, за лікування та медичну реабілітацію, стоматологічне лікування та зубне протезування учасників АТО/ООС обласним установам перерахують:

Житомирській обласній психіатричній лікарні №1 – 19 тис. 920,97 грн;

Житомирському обласному лікувально-санаторному центру радіаційного захисту для дитячого та дорослого населення «Дениші» – 86 тис. 940,00 грн;

Обласному медичному центру вертебрології та реабілітації – 10 тис. 387,51 грн;

Житомирському обласному онкологічному диспансеру – 1 тис. 010,13 грн;

Житомирському обласному стоматологічному медичному об’єднанню – 33 тис.236,40 грн;

Житомирській обласній клінічній лікарні ім. О. Ф. Гербачевського – 33 тис. 068,85 грн.

Також обласній клінічній лікарні ім. О.Ф.Гербачевського виділили 75 тис. грн. на придбання ендопротезів кульшових суглобів учаснику антитерористичної операції Загривому Олегу Вікторовичу.

Фінансування відбувається з обласного та місцевих бюджетів за принципом 50х50″, – йдеться у повідомленні.

Крім того, робоча група виділила 7 тис. грн грошової допомоги на лікування та вирішення соціально-побутових питань для внутрішньо переміщених осіб, які проживають у м. Житомир та м. Коростень.

Нагадаємо, що важкохвора сестра бійця АТО потребує допомоги. Понад 5 тисяч учасників АТО отримали земельні ділянки у Житомирській області.

Leave a Comment