Понад 5 тисяч учасників АТО отримали земельні ділянки у Житомирській області

Понад 5 тисяч учасників АТО отримали земельні ділянки у Житомирській області

Загалом із заявами звернулись більше ніж 18 тисяч атовців.

У Житомирській області від початку запровадження ініціативи про забезпечення землею учасників антитерористичної операції і до сьогодні  військові завершили процес оформлення у власність 5 тис. 26 земельних ділянок. Проекти землеустрою затверджені на земельні наділи загальною площею 5 тис. 844 гектари. Про це повідомили у Головному управлінні Держгеокадастру у Житомирській області.

“Найбільшу кількість земельних ділянок передали у власність військовим у Житомирському (900 загальною площею 277 га), Чуднівському (894 загальною площею 1 тис. 762 га) та Андрушівському (613 загальною площею 1 тис. 197 га) районах Житомирської області. Загалом за цей період до Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області та органів місцевого самоврядування регіону із заявами про отримання земельних ділянок звернулись 18 тис. 4 учасники АТО. За результатами розгляду заяв військові отримали 9 357 дозволів на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 10 тис. 205 гектарів”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на Житомирщині бійці-добровольці АТО отримуватимуть посвідчення. Серед безробітних учасників АТО кожен третій має вищу освіту.

Leave a Comment