Важкохвора сестра бійця АТО потребує допомоги

Важкохвора сестра бійця АТО потребує допомоги

Необхідні кошти на лікування.

Сестрі учасника АТО Сергія Лисецького необхідна дороговартісна операція на серці, яка коштує 180 тис. грн. Про це написав на своїй сторінці у Facebook волонтер Олександр Таргонський.

«Як правило, по приїзду з фронту я пишу звіт. Але цього разу так склалися обставини,що я вимушений порушити заведений порядок і писати не розповідь про нашу поїздку, а волати про допомогу. Про допомогу нашому захиснику, який вже п’ять років, перебуваючи в найгарячіших точках цієї війни, захищає нас і наші домівки від банди вбивць з московії», – написав Олександр Таргонський.

За його словами, допомоги потребує сестра бойового командира, капітана Анатолія Лисецького Марія Кравець. Їй необхідна дороговартісна операція на серці, яка коштує не мало не багато – 180 тис. грн. Діагноз: хронічна ревматична хвороба серця, післяміокардичний кардіосклероз, комбінована мітральна вада, комбінована трикуспідальна вада, постійна форма фібриляції передсердь із нормо-тахісистолією шлуночкі, вторинна артеріальна гіпертензія III ст. II ступ., ангіопатія сітківки. Окрім брата, бойового командира, Марія Кравець має хворого на ДЦП чоловіка та синочка віком 1 рік та 7 місяців.

«Якщо кожен відмовиться від двох філіжанок кави і не полінується перерахувати хоча б 50 грн. на рахунок Анатолія Лисецького, буде врятоване життя мами маленького хлопчика і виказана подяка Людині, яка щоденно, ризикуючи своїм життям, рятує всіх нас», – додав волонтер.

Номер картки для переказу коштів (ПриватБанк) 5168 7423 5943 6510 Лисецький Анатолій Ігорович.

Нагадаємо, студент ЖТДУ, який потрапив під потяг, потребує термінової допомоги. Мама трьох дітей Олена Оленчук потребує термінової допомоги.

Leave a Comment