Майже 3000 резервістів навчатимуться військовій справі

Майже 3000 резервістів навчатимуться військовій справі

ФОТО.

На Житомирщині стартували масштабні навчальні збори з військовозобов’язаними та резервістами з усієї  області, які триватимуть з 19 по 28 вересня. Про це повідомила пресслужба обласної ради. Організатор зборів  – Житомирський обласний військовий комісаріат.

“Тактичні навчання бригади територіальної оборони тривають у селі Скраглівка Бердичівського району. Впродовж десяти днів учасники зборів пройдуть усі етапи військової підготовки, покращать свої знання та навички з тактичної, спеціальної, вогневої та інженерної підготовки.

Усіх військовозобов’язаних, які залучені до проведення навчальних зборів, забезпечили речами, їжею та усім необхідним”, – йдеться у повідомленні.

Під час перебування на зборах резервістам гарантується збереження місця роботи, займаної посади та середньої заробітної плати на підприємстві, в установі, організації, незалежно від підпорядкування і форм власності, а також вони будуть забезпечені безкоштовним медичним обслуговуванням, якісним харчуванням та речовим майном, соціальний пакет та фінансові виплати – згідно чинного законодавства.

Нагадаємо, 16 військових духових оркестрів всіх родів військ ЗСУ виступили у центрі Житомира. Частину майна проданого «Житомира» міськрада передасть рятувальникам і військовим частинам.

Leave a Comment