Обласну міграційну очолив заступник колишнього керівника

Відповідно наказу Державної міграційної служби України в Управлінні ДМС України у Житомирській області з 16 вересня призначили нового керівника. Про це повідомили у пресслужбі управління ДМС у Житомирській області.

Анатолій Федорчук  до цього працював на посаді першого заступника начальника управління та очолював відділ у справах іноземців, осіб без громадянства УДМС.

“Анатолій Федорчук народився 7 лютого 1968 року в селі Стрільськ Сарненського району Рівненської області. За освітою юрист та інженер-меліоратор. У 1994 році закінчив Український інститут інженерів водного господарства, за спеціальністю – гідромеліорація,  а в 2007 році – Київський національний університет внутрішніх справ, за спеціальністю – правознавство. Має майже 27 років стажу державної служби та 4 ранг державного службовця.

Трудову діяльність розпочав з СПТУ № 11 м. Рівне. З 1986 по 1988 – служба в Збройних Силах. Після завершення навчання в Українському інституті інженерів водного господарства у 1994 році розпочав службу в органах внутрішніх справ на посаді дільничного інспектора міліції відділення дільничних інспекторів міліції Житомирського районного відділу УМВС України у Житомирській області. З вересня 1994 по листопад 2007 років працював на посадах інспекторського та начальницького складу районного відділу внутрішніх справ та УМВС”, – йдеться у повідомленні

У серпні 2012 року Федорчук був призначений на посаду заступника начальника управління, а з вересня 2013 року – на посаді першого заступника начальника УДМС.

Нагадаємо, лише за місяць а області виявили більше сотні іноземців-порушників міграційного законодавства. Прокуратура наполягає заарештувати керівника Бердичівського райсектору міграційної служби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *