Меморіальну дошку 20-річному бійцю АТО Артему Стриженку відкрили на фасаді ліцею № 25

Меморіальну дошку 20-річному бійцю АТО Артему Стриженку відкрили на фасаді ліцею № 25

Мати Артема подарувала ліцею особистий прапор сина.

На фасаді Житомирського ліцею № 25 1 листопада відкрили меморіальну дошку загиблому учаснику АТО – старшому солдату 95-ї окремої аеромобільної бригади Артему Стриженку. Хлопець загинув 21 липня 2014 року біля міста Лисичанська Луганської області. На той момент йому було лише 20 років. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

????????????????????????????????????

«Вшанувати пам’ять героя прийшли його рідні, бійці 95-ї бригади, освітяни, представники Центру допомоги учасникам АТО при облдержадміністрації, духовенство та учні школи. Дошку освятив настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору о. Богдан Бойко. А мама Артема подарувала школі, в якій навчався єдиний син, його особистий прапор», – йдеться у повідомленні.

Похований боєць на Житомирському міському кладовищі. Посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

????????????????????????????????????

Як уже повідомлялося, Житомирський міськвиконком прийняв рішення про встановлення двох меморіальних дошок бійцям, які загинули у зоні проведення антитерористичної операції. На фасаді ліцею № 25 – 20-річному Артему Стриженку, на фасаді ЗОШ № 21 – 41-річному Юрію Амельчакову. Обидва загинули у липні 2014 року.

Нагадаємо, у Новограді-Волинському в один день попрощалися з двома бійцями АТО, які загинули під Маріуполем. У Житомирі представили книгу, в якій зібрали спогади про 38 бійців, які загинули під час проведення АТО.

Автор фото: прес-служба облдержадміністрації.

Leave a Comment