Книгу пам’яті про 38 бійців, які загинули в АТО, презентували у Житомирі

У книзі «Герої не вмирають» зібрана інформація про 38 житомирян, які віддали своє життя за незалежність та територіальну цілісність України, захищаючи її рубежі на Сході – в зоні проведення антитерористичної операції. Книга упорядкована та підготовлена до друку спеціалістами Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Про це повідомила прес-служба міської ради.

1807584901_big

«Такі проекти дуже важливі для історії нашої країни. Кожен герой – це людина, яка ставить інтереси держави вище, ніж своє власне життя. Кожен з них – це людина із власною життєвою історією, тому ми маємо знати та пам’ятати про них», – звернувся до присутніх заступник міського голови Матвій Хренов.

1993292767_big

Під час роботи над виданням авторський колектив зібрав спогади рідних та близьких житомирських героїв. На презентації перші примірники книги «Герої не вмирають» отримали сім’ї загиблих, чиї спогади відтворені у виданні та учасники бойових дій, які досі оберігають незалежність нашої країни. Також видання розповсюдили у школах, коледжах, ліцеях міста. Пізніше книга буде передана у бібіліотеки, навчальні заклади вищого рівня, а також членам виконкому та депутатам міської ради.

1629464077_big 687351503_big 328827863_big

Нагадаємо, у Житомирі двом загиблим в АТО бійцям встановлять меморіальні дошки на фасадах ліцею № 25 та школи № 21. Житомиряни збирають підписи «за» безкоштовну психологічну допомогу учасникам АТО та членам їхніх сімей.

Автор фото: прес-служба міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *