Подарунок більше мільйона та власне ЗМІ задекларував нардеп із Житомирщини

Подарунок більше мільйона та власне ЗМІ задекларував нардеп із Житомирщини

Заробітки родини Кривенка із рівнем її життя серйозно різняться.

Народний депутат України, керівник Житомирського обласного осередку партії “Народний Фронт” Вадим Кривенко зареєстрований у селі Царівці, що у Коростишівському районі. Відповідно до декларації, у власності нардепа там є дві земельні ділянки та будинок. 

Є у Кривенка земельна ділянка площею 10,75 соток в Обухівському районі Київської області, 6,21 соток землі у самісінькому Києві та квартира – 95,9 м2. Столичне житло Кривенко придбав у 2001 році за 166 561 грн. Середня зарплата по Україні на той час становила лише 311 грн.

Торік нардеп прикупив у Києві «дачний» будиночок площею 232,9 м2. У скільки обійшлася простора дача – Кривенко у декларації не вказав.

У селі Новосілках Вишгородського району Київської області на дружині нардепа числяться дві земельні ділянки загальною площею 23,67 соток, у селі Хотянівці цього ж району – 12 соток та 15 соток у Шпитьках Києво-Святошинського району. Усі чотири земельні ділянки придбані протягом одного місяця у 2007 році, які обійшлися родині у 988 400 грн. Власне, це майже мільйон. До слова, тоді мінімальна зарплата в Україні становила 440 грн.

У грудні 2014 року родина Кривенків придбала два позашляховики цього ж року випуску – Toyota Hihlande та SubaruXV XV. Автомобілі обійшлися у 1 241 225 грн.

Щоправда, заробітки родини із рівнем її життя серйозно різняться. Торік народний депутат заробив 79 661 грн зарплатні у Верховній Раді України, 80 559 грн отримав компенсації за здійснення депутатських повноважень та 1 177 грн – проценти від банківських вкладень. І хоча на банківських рахунках у родини трохи більше 7 тис. грн, готівкою нардеп має 86 500$, а його дружина – 53 000$.

Цікаво, що минулий рік був щедрим для родини Кривенка на подарунки. Відповідно до декларації, 178 310 грн у 2015 році Вадиму Валерійовичу подарував його батько. Таку ж суму у подарунок від свекра отримала дружина Кривенка. Ще майже на мільйон – 947921 грн подарунок у негрошовій формі Олександрі Кривенко дістався від громадянки Галини Ковальчук.

Вадим Кривенко разом із екс-депутатами Житомирської облради Артуром Мінаєвим та Ігорем Фадєєвим є співвласниками ТОВ “Друкований засіб масової інформації “Акцент – Інфо”. За інформацією видання «Українська правда», Фадєєв є кримінальним авторитетом на прізвисько «Москва». А Мінаєв працює замдиректора державного концерну «Укрторф».Також свій відсоток нардеп має й у ТОВ “Зоряне”. Крім нього у засновниках товариства – Геннадій Чернецький, який був помічником скандально відомого нардепа Олега Черпіцького, вже згадані Мінаєв та Фадєєв, а також бізнесмен Євгеній Стешенко.

Нагадаємо, два телефони Vertu за кілька тисяч євро кожен задекларував нардеп від Житомирщини Развадовський. У декларації Наталії Чиж зникли автомобіль “БМВ” та старший син. Головний податківець області задекларував елітну нерухомість у Києві та шість столичних підприємств дружини.

Leave a Comment