Мерія закупила у вінницького підприємця житомирські цукерки на 267 тисяч

Житомирська міська рада закупила новорічні солодкі набори житомирського виробництва у вінницького підприємця Олександра Задорожного. Загальна сума закупівлі становила 267 тис. 186 грн. Інформація про це розміщена на порталі публічних закупівель “ProZorro”.

Як пояснив у коментарі “Вголос.Zt” заступник міського голови Матвій Хренов, ключовим для вибору саме цього підприємця стало те, що він не є платником податку на додану вартість.

“Ми не перевіряли де зареєстрований і, де працює ФОП Задорожний. До бюджету Вінниці піде лише 200 грн єдиного податку. Решту ж коштів отримають наші житомиряни і підприємство, на якому працюють жителі нашого міста”, – розповів Матвій Хренов.

Критерієм для вибору саме житомирської кондитерської продукції стали її смакові та якісні характеристики.

Разом із тим, журналісти “Вголос.Zt” зв’язалися із самим Олександром Задорожним. Але спроба “придбати” у бізнесмена новорічні солодкі набори від Житомирської кондитерської фабрики не увінчалися успіхом. ФОП Задорожний повідомив нам, що наборів від житомирських кондитерів у нього зараз немає і найближчим часом не буде.

Згідно із єдиним державним реєстром фізичних та юридичних осіб, ФОП Задорожний О. В. Зареєстрований у місті Вінниці. Основним видом його діяльності є “Роздрібна торгівля хлібобулочними виробами, борошняними та цукровими кондитерськими виробами в спеціалізованих магазинах”. Примітно, що як підприємець Олександр Задорожний зареєструвався лише у жовтні цього року.

Нагадаємо, що на початку листопада Житомирська міська рада перерахувала півмільйона гривень фірмі депутата від БПП. За фарбування та освітлення моста у парку міська рада заплатила більше мільйона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *