У мерії хочуть за гривню віддати в оренду приміщення племіннику депутата від БПП

У мерії хочуть за гривню віддати в оренду приміщення племіннику депутата від БПП

Приміщення у центрі міста здадуть під склади.

Житомирському підприємцю Миколі Сахневичу, який є племінником депутата Житомирської міської ради від Блоку Петра Порошенка Анатолія Сахневича віддадуть в оренду приміщення по ціні трохи більше, ніж 1 гривня за квадратний метр. Будівля розташована у самісінькому центрі Житомира, а її площа становить 33,6 квадратних метрів. Відповідний проект рішення оприлюднили на сайті Житомирської міської ради.

“Надати дозвіл на укладання договорів оренди з відповідною орендною платою за 1 кв.м без ПДВ за базовий місяць розрахунку, терміном на два роки одинадцять місяців фізичній особі-підприємцю Сахневич М. П. площею 33,6 кв.м за адресою вул. Хлібна, 12-б для використання під підсобні приміщення з орендною платою 35 грн. 58 коп.”, – йдеться у документі.

Крім того, цим же проектом рішення ще одне приміщення площею 45,5 квадратних метрів у центрі Житомира, неподалік Старого бульвару, нададуть на два роки в оренду ТОВ “Гусар” під перукарню по 2,5 грн за квадратний метр. Власниками цієї фірми є житомирянин Микола Можаровський та його донька Оксана.

Нагадаємо, що депутати Житомирської міської ради хочуть орендувати у міста офіси для своїх партій по одній гривні. Дружина депутата міськради та підприємець не порозумілися через приміщення на Польовій.

Leave a Comment