Мерія Житомира погрожує скасувати дозволи підприємцям, які самовільно підняли вартість питної води

Житомирська міська рада погрожує «переглянути» дозволи на встановлення автоматів питної води підприємцям, які самовільно підняли вартість води. Про це під час засідання позачергового засідання виконкому заявив міський голова Сергій Сухомлин.

Вартість питної води у автоматах, встановлених на вулицях Житомира, зросла з 1 грн до 1 грн. 50 коп з понеділка, 5 вересня. Це викликало надзвичайне обурення серед житомирян.

«Ми не можемо втручатися у комерційну діяльність підприємців, як не можемо регулювати ціни продуктів у магазинах. Але дозволи на встановлення автоматів дає виконком. Якщо хтось хоче гратися під час війни з таким здорожчанням, тоді будемо проводити конкурси і будуть встановлювати автомати ті, хто за нижчу ціну готовий забезпечувати водою місто», ‒ заявив Сухомлин.

Під час засідання виконкому він дав доручення департаменту містобудування та земельних відносин підготувати інформацію про наявність дозволів у власників автоматів питної води. Її мають надати до кінця до кінця тижня.

Нагадаємо, що у жовтні 2021 року у житомирській мерії повідомили, що не надавали дозволів на встановлення наявних на той час автоматів питної води у місті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *