У Житомирі заочно засудили командирку вогневого взводу «днр»

Командирку вогневого взводу-учасницю терористичної організації «днр» засудили заочно до 12 років позбавлення волі. Про це повідомили у пресгрупі СБУ у Житомирській області.

«Слідчі СБУ отримали беззаперечні докази безпосередньої участі командирки з позивним «Валькірія» у бойових діях проти співробітників правоохоронних органів і військовослужбовців Збройних Сил України, у тому числі під час активної фази боїв за Горлівку, Єнакієве, Дебальцеве, Новоазовськ та Савур-Могилу», ‒ йдеться у повідомленні.

До лав терористів уродженка Сніжного Донецької області приєдналася ще у 2014-му році, у віці 27 років. Вона долучилася до незаконного збройного формування терористів «Гвардійської оперативно-тактичної групи «Кольчуга». Пройшовши військову підготовку, вона зайняла посаду командира вогневого взводу – старшого офіцера батареї другої гарматно-артилерійської батареї «Кольчуги».

Вона здійснює безпосереднє командування бойовими діями декількох десятків бойовиків. Віддає накази про ведення вогню, переміщення на позиції, забезпечує їх боєздатність та боєготовність. Вона також отримала псевдонагороди від керівництва «днр» за бої під Савур-Могилою, Дебальцевим та Горлівкою.

Свої «подвиги» засуджена викладала у соцмережах та знімалася у промороликах.

Корольовський районний суд м.Житомира визнав фігурантку справи винною у вчиненні злочинів, передбачених ч.1 ст.258-3 та ч.2 ст.260 Кримінального кодексу України. Початок терміну відбування покарання обчислюватиметься з дня її затримання та приведення судового рішення до виконання. Засуджену оголошено в розшук.

Нагадаємо, що у Житомирі засудили інформаторку бойовиків днр. Судили бойовика терористичного угруповування «восток».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *