Мешканець Житомирщини відправляв контрабандою нагороди часів Другої світової війни

Мешканець Житомирщини відправляв контрабандою нагороди часів Другої світової війни

Останній раз хотів надіслати чотири ордени “Червоної зірки”.

Співробітники Управління СБУ в Житомирській області попередили спробу контрабандного вивезення культурних цінностей з України за допомогою міжнародних поштових відправлень. Про це повідомляє прес-група УСБ України в Житомирській області.

Мешканець одного з міст Житомирщини незаконно відправляв поштою за кордон предмети фалеристики. Для приховування контрабандного вантажу від митного контролю правопорушник використовував спеціальну упаковку, що ускладнювала його ідентифікацію”, – йдеться у повідомленні. Photo 005

Співробітники спецслужби затримали зловмисника у поштовому відділенні під час відправлення міжнародної посилки із нагородами. Правоохоронці виявили у бандеролі чотири ордени «Червоної зірки», отримувачем яких був громадянин однієї з північноєвропейських держав.

За попередніми висновками експерта, вилучені нагороди часів Другої світової війни становлять культурну цінність, порядок їх вивезення регулюється спеціальними актами митних органів України.

Слідчий підрозділ Управління СБУ в Житомирській області розпочав кримінальне провадження за ч. 2 ст. 15 та ч. 1 ст. 201 Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство.

Нагадаємо, що На Олевщині прикордонники затримали бурштинокопачів.

 

Leave a Comment