СБУ підозрює житомирянина у заклику до зміни меж державного кордону

Співробітники Служби безпеки України викрили інтернет-сепаратиста, який поширював у соцмережах матеріали із закликами до умисних дій зі зміни меж територій та держкордону України. За даними слідчих СБУ, зловмисником виявився 37-річний уродженець росії, нині – мешканець Житомира. Про це повідомила пресгрупа відомства.

«Містянин регулярно поширював антидержавний проросійський контент на персональній сторінці у одній із заборонених соціальних мереж. У його репостах висувалися «обґрунтування» до зменшення території і державного кордону України, «логіка» приєднання Криму до росії, а також наводилися маніпулятивні «аргументи» на користь незаконного приєднання південних та східних регіонів України до російської федерації – задля створення нової єдиної держави Новоросії», ‒ йдеться у повідомленні.

Експертиза підтвердила, що у розповсюджених текстах містяться заклики до умисних дій з метою зміни меж території України, що визначаються державним кордоном. Нині фігуранту кримінального провадження повідомили про підозру за ч.1 ст.110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що жителя Житомирського району підозрюють у співпраці з російськими спецслужбами. У селі Житомирщини затримали жінку, яка працювала на російську розвідку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *