В ОДА запевнили, що 86% лікарень, садочків, шкіл уже з теплом

В ОДА запевнили, що 86% лікарень, садочків, шкіл уже з теплом

З теплом майже 1500 багатоповерхових житлових будинків.

Житомирщина активно працює у підключенні до опалення всіх житлових будинків та об’єктів соціальної сфери. Наразі 97% котелень області – а це 901 об’єкт – вже працюють та передають тепло до лікарень, садочків, шкіл, будинків. Про це повідомила пресслужба облдержадміністрації з посиланням на управління житлово-комунального господарства департаменту регіонального розвитку.

“За оперативними даними, станом на ранок 30 жовтня до опалення підключено 86% об’єктів соціальної сфери Житомирщини. А це – 642 садочки, 524 навчальні заклади, 46 медзакладів (100%). Крім цього, з теплом майже півтори тисячі багатоповерхових житлових будинків, а це – 78% від загальної кількості. Загалом в області наразі працює 901 котельня або 97% від усіх об’єктів теплопостачання в області”, – йдеться у повідомленні.

За інформацією управління, вже у найближчі дні до опалення підключать всі інші об’єкти соціальної сфери Житомирщини, а також багатоповерхівки. У Мінрегіоні нагадують, що опалювальний період починається, коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря становить не вище +8ºС. Рішення про початок опалювального сезону приймається органами місцевого самоврядування (сільськими, селищними, міськими радами).

Нагадаємо, у житомирських садочках увімкнули опалення.  Житомиряни просять міськраду не включати опалення раніше, бо немає чим платити за комуналку. Опалювальний сезон у Житомирській об’єднаній територіальній громаді планували розпочати вже 10 жовтня. Традиційно він починається з 15 жовтня.

Leave a Comment