Мешканці Польової просять облаштувати пляж на Силікатному кар’єрі

Мешканці Польової просять облаштувати пляж на Силікатному кар’єрі

 Петиція.

Житомиряни, які живуть у районі Польової, просять облаштувати пляж на Силікатному кар’єрі. Відповідну електронну петицію оприлюднили 14 червня.

«Щороку влітку значна кількість мешканців Польової та інших районів міста купаються на першому Силікатному кар’єрі. Наполегливе прохання здійснити наступні заходи для облаштування пляжної зони: 1. Вирівняти нерівномірний рельєф пляжу за допомогою спецтехніки. 2. Вийняти величезні кам’яні брили, які заважають заходу у воду. 3. Розширити пляжну зону за рахунок розчищення заростей очерету. 4. Установити декілька кабінок для переодягання. 5. Очистити прилеглу територію від побутового сміття. Вищезазначені заходи будуть не надто фінансово затратними, але створять передумови для комфортного відпочинку сімей з дітьми та не тільки», – написала авторка петиції Ірина Микитюк.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, житомирянин збирає підписи, щоб мерія облаштувала пляж для нудистів. Кишкова паличка «зашкалює»: вода на пляжах Житомира не відповідає вимогам.

Leave a Comment