Міськрада шукає нового директора лікарні № 2, керівник якої нещодавно помер

Міськрада шукає нового директора лікарні № 2, керівник якої нещодавно помер

 Оголосили конкурс.

У Житомирі оголосили конкурс на зайняття посади директора комунального підприємства «Лікарня № 2», що по вул. Романа Шухевича. Відповідне оголошення оприлднили на сайті міської ради. Документи для участі в конкурсі прийматимуть з 19 червня по 18 липня включно.

«Вимоги до претендента: вища освіта ІІ рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування» або «Право» або «Соціальні та поведінкові науки» або «Гуманітарні науки» або «Охорона здоров’я» та спеціалізацією «організація і управління охороною здоров’я». Як правило, стаж роботи на керівних посадах 5 років», – йдеться у повідоменні.

Окрім основних документів претинденти мають подати: план розвитку закладу на наступні три роки; пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції; пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу; пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу. Умови оплати праці директора підприємства визначаються відповідно до чинного законодавства України, контракт укладається строком на три – п’ять років.

Нагадаємо, що пішов з життя головний лікар ЦМЛ №2 Житомира Віктор Павлусенко. ЦМЛ №2 можуть присвоїти ім’я Віктора Павлусенка.

Leave a Comment