МФК «Житомир» вперше зіграв із командою першої ліги з футболу на меморіалі Макарова

Футболісти МФК «Житомир» та ФК «Тернопіль» відіграли чвертьфінал меморіалу Макарова, який проходив у Києві на полі № 3 НТБ «Динамо» 25 січня. Основний час гри спортсмени завершили внічию 1:1, однак у серії післяматчевих пенальті «Житомир» поступився «Тернополю» з рахунком 4:1.

«Житомирські спортсмени програли професійній команді, яка грає у першій лізі чемпіонату України з футболу. Незважаючи на професійність суперників, наша команда мала більше шансів на перемогу та відкрила рахунок вже на початку першого тайму, однак пропустили гол у свої ворота наприкінці цього ж тайму. У житомирян було більше гольових моментів, ніж у тернополян. Серед нереалізованих моментів були  вихід один на один,  влучання м’ячем в стійку воріт суперника за меж штрафного майданчика. В цілому в грі «Житомир» виглядав краще за суперників», – повідомив журналіст «Вголос.zt» Сергій Омельчук, який перебуває на матчі.

МФК «Житомир» вперше зустрівся із командою, що грає у першій лізі з футболу.

Нагадаємо, замість МФК “Житомир” у ІІ професійній футбольній лізі може грати ФК “Полісся”. Президент МФК “Житомир” хоче повернути професійних футболістів.

Автор фото: з сайту «Footboom.com».