У Житомирській міськраді не знають, що робити із перевізниками

У Житомирській міськраді не знають, що робити із перевізниками

Відмовилися перевозити пільговиків.

У Житомирській міській раді не знають, як змусити приватних перевізників міста возити безкоштовно пільгові категорії громадян. Про це під час засідання виконавчого комітету 3 квітня повідомив міський голова Сергій Сухомлин.

«У нас поки є кілька варіантів розвитку подій. Однак їх треба розглянути на найближчому позачерговому засіданні. Поки що ж на перевізників складено протоколи та буде стягнено штраф», – повідомив Сухомлин.

За словами профільного заступника мера Дмитра Ткачука, співробітники управління транспорту і зв’язку провели рейди по маршрутках і зняли оголошення про те, що перевізники не возитимуть безкоштовно ряд пільговиків.

«Два протоколи про порушення дозволяють міській раді розривати угоди з перевізниками. Однак на сьогодні ми до такого кроку не готові. Адже більшості житомирян буде просто нічим добиратися на роботу», – пояснив Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, що однією з умов підвищення проїзду у маршрутках з 3 до 5 гривень було безкоштовне перевезення 8 категорій пільговиків. З 1 квітня власники маршруток відмовилися перевозити пільговиків.

Leave a Comment