Міськрада збирається створити «скаутський» центр

Міськрада збирається створити «скаутський» центр

У міській раді оприлюднили проект рішення.

У Житомирі з’явиться Пластовий молодіжний центр. Відповідний проект рішення сесії міської ради оприлюднили 16 березня. Відповідно до документу, депутати міської ради мають затвердити положення про центр та експертну раду, а також посадовий склад ради.

«Головною метою діяльності центру є забезпечення створення сприятливих умов для розвитку пластового (скаутського) руху, проведення патріотичних, спортивних, краєзнавчих, туристських заходів, волонтерських акцій з учнівською та студентською молоддю», – йдеться у документах.

До експертної ради новоствореного центру увійдуть начальник управління, у справах сім’ї молоді та спорту Житомирської міської ради, керівник відокремленого підрозділу молодіжної організації «ПЛАСТ – НАЦІОНАЛЬНА СКАУТСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНИ» у місті Житомир «Станиця Житомир» та три члени цього ж підрозділу.

Нагадаємо, житомиряни просять міськраду створити критий скейт-парк для молоді. У інклюзивному читальному залі молодь з особливими потребами вчиться створювати прекрасні речі своїми руками .

Leave a Comment