Житомиряни просять міськраду створити критий скейт-парк для молоді

Житомиряни просять міськраду створити критий скейт-парк для молоді

Зареєстрували петицію.

Містяни просять Житомирську міську раду створити в обласному центрі критий скейт-парк. Відповідну електронну петицію оприлюднили 12 березня.

«Створити для молоді центр дозвілля – критий скейт парк. Натомість баскетбольні зали є, а скейт парку немає. Також, крім скейтів, там можуть кататися на роликах», – написав автор петиції Сергій Гарбузюк.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

До слова, скейт-парк — спеціально збудований майданчик для людей, що займаються екстремальними видами спорту, такими як скейтборд, стрітборд, агресив-ролики, велосипеди ВМХ, самокат, щоб кататися і вдосконалювати трюки.

Варто зауважити, що торік у Житомирі вже говорили про те, що на майданчику за кінотеатром “Україна” може з’явитися перший у місті скейт-парк. Таку ідею житомирянин Владислав Малиновський хотів реалізувати за бюджетні кошти. Відповідну пропозицію він подав до міського проекту «Бюджет участі», попросивши майже мільйон на облаштування скейт-парка.

Нагадаємо, у  Житомирі завершил облаштування “Extrime park” для воркаутерів, велосипедистів та роллерів.  Майданчик розміщенийу дворі будинків за адресами вулиці Клосовського, 4, 6 та проспект Миру 13.

Leave a Comment