Міський голова винен у тому, що медики вийшли на вулиці, – Любов Цимбалюк

Міський голова винен у тому, що медики вийшли на вулиці, – Любов Цимбалюк

Вона вчергове звинуватила Сухомлина у брехні.

Голова фракції «Батьківщина» у Житомирській міській раді Любов Цимбалюк звинуватила міського голову Сергія Сухомлина у черговій брехні і заявила, що саме він винен у тому, що житомирські медики не отримали вчасно зарплату і вийшли на мітинг.

«Під час останньої позачергової сесії я наполягала, щоб до порядку денного засідання обов’язково включили питання щодо заробітних плат медичним працівникам. Однак Сергій Сухомлин запевнив, що питання вирішене і гроші мають надійти з Кабміну із дня на день. Не витримавши безгрошів’я, лікарі вийшли на вулиці. А сьогодні, спілкуючись із обуреними медиками, він говорить, що коли будуть гроші — невідомо», – заявила Любов Цимбалюк.

На її думку, у тому, що тисячі лікарів та їхніх родин залишаться без копійки грошей у вересні, винен безпосередньо Сергій Сухомлин.

«Замість того, щоб вирішувати фінансові проблеми міської медицини, він скликав позачергові сесії для вирішення абсолютно не нагальних проблем. Хоча  і міський голова, і його профільний заступник прекрасно знали про те, що житомирським лікарям бракує грошей на зарплати», – додала депутат.

Нагадаємо, що фракція «Батьківщини» у Житомирській міській раді під час позачергової сесії 14 вересня нагадала міському голові про зарплати лікарів. Любов Цимбалюк вважає, що дружина Петра Порошенка пропіарилася за рахунок бюджету Житомира.

Leave a Comment