Міський голова Новограда-Волинського виконуватиме роботу секретаря

Міський голова Новограда-Волинського виконуватиме роботу секретаря

Перерозподілив обов’язки розпорядженням.

Міський голова Новограда-Волинського Віктор Весельський окрім своїх обов’язків виконуватиме ще й роботу секретаря міської ради. Розпорядження про це оприлюднили на сайті міської ради.

«Враховуючи рішення міської ради від 24.05.2018 №497 «Про інформацію щодо пожежі, яка сталася в міському Молодіжному центрі 19.05.2018 та звіт про роботу виконавчих органів міської ради щодо забезпечення пожежної безпеки комунального майна» з метою координації діяльності міської ради:

1. Внести зміни до розпорядження міського голови від 27.12.2017 № 399(к) «Про розподіл обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради та керуючим справами виконавчого комітету міської ради», – йдеться у документі.

Так, із попереднього документа вилучать пункт, який стосувався секретаря міської ради Олени Пономаренко. А її обов’язки, згідно зі змінами, виконуватиме сам міський голова. Саме на нього, згідно із розпорядженням покладаються обов’язки секретаря за його відсутності або відпустки.

Нагадаємо, що сесія Новоград-Волинської міської ради 25 травня звільнила секретаря та позбавила премії міського голову. Таке рішення прийняли за наслідками масштабної пожежі у центрі Новограда.

Leave a Comment