У приміській Станишівці відкрили ЦНАП, який надаватиме селянам 125 адміністративних послуг

У приміській Станишівці відкрили ЦНАП, який надаватиме селянам 125 адміністративних послуг

Нове приміщення збудовано коштом бюджету громади.

У Станишівській ОТГ 24 жовтня відкрили новозбудований центр надання адміністративних послуг. Про це повідомила пресслужба Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування.

Центр розташований на першому поверсі двоповерхової будівлі Станишівської сільської ради. При плануванні будівництва експертами Програми «U-LEAD з Європою» був розроблений дизайн-проект відкритого простору ЦНАП, який реалізували у громадіУ ЦНАП створено чотири робочих місця. Ще чотири віддалених робочих місця адміністраторів розпочнуть роботу у старостатах. Завдяки створенню належної системи надання адмінпослуг понад 10 000 мешканців будуть отримати якісний сервіс від держави у сучасних та комфортних умовах. Нове приміщення збудовано коштом бюджету громади, облаштоване для потреб людей з інвалідністю, також у ньому є дитячий куточок.  ЦНАП Станишівської ОТГ надає 125 адміністративних послуг”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, житомирська міськрада витратить субвенцію на освітлення Вересів та ЦНАП. Мерія вирішила без депутатів не облаштовувати ЦНАП у готелі “Житомир”.

Leave a Comment