Мультиспортивний майданчик на Польському Бульварі відкриватимуть воркаутери

Мультиспортивний майданчик на Польському Бульварі, 13 весною відкриватимуть спортсмени Житомирської федерації воркауту для того, щоб продемонструвати дітям, як працювати на обладнанні. Про це розповіла начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук.

«Ми плануємо залучити федерацію воркауту, щоб показати, як на цих турніках та брусах можна займатися, які групи м’язів качати. Таке вже у нашій практиці було. І, зауважу, що потім ті діти, котрим діставався новий майданчик, хочуть бути схожими на спортсменів, які його репрезентували», – розповіла вона.

Погодні умови дозволили завершити перший етап будівництва. Весною встановлять штучне покриття із універсальної гуми на ігровому полі і завершать благоустрій та озеленення. Покриття поля дозволятиме проводити ігри з різних видів спорту.

Відомо, що мешканці прилеглого до майданчику будинку, спочатку були проти його розміщення. На їх прохання будівництво дещо змістили далі від будинку.

«Проте від цього свої спортивні функції він не втратив. Мешканці мікрорайону будуть задоволені від того, що молодь не питиме пиво на лавочках, а займатиметься спортом»,  – додала Ірина Ковальчук.

Вартість мультиспортивного майданчика обійшлася бюджету міста у 1 млн 460 тис. грн.

Нагадаємо, житомирські спортсмени вибороли повний комплект нагород з пара-армреслінгу. У Житомирі визначили кращих воркаутерів. У Житомирі стартував сезон воркауту в квітні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *