У кожному селі має бути спортивний майданчик або футбольне поле, – Віталій Сорока

Розвиток спорту в селі  – одне з важливих питань програми кандидата на посаду голови Станишівської об’єднаної територіальної громади Віталія Сороки. Він разом із командою планують у кількох населених пунктах об’єднаної територіальної громади облаштувати нові спортивні майданчики, а там, де вже є футбольні поля, але заростають бур`янами, вдихнути у них нове спортивне життя.

Зокрема, на початку наступного року мають завершити будівництво міні-футбольного поля зі штучним покриттям на території Зарічанської ЗОШ. За словами Віталія Сороки, об’єкт могли б здати вже цього року. Але виникли проблеми із підрядником.

«На початку року сільський голова Володимир Ткачук запропонував побудувати у селі міні-футбольне поле зі штучним покриттям та сам знайшов вже «традиційного» для Зарічан підрядника – компанію «РОС». Враховуючи те, що це для дітей села, я як депутат сільської ради та мої колеги погодилися на будівництво. На сесії ми виділили необхідних 850 тисяч гривень. Обіцяли, що це має бути майданчик європейського зразка: огороджене та освітлене поле, з біговими доріжками і лавочками», – згадує Віталій Сорока.  

Про те, що цих коштів повинно було у повному обсязі вистачити для будівництва майданчика, стверджує й директор Зарічанської школи Валентина Леонтіївна Колесник. Жінка каже, що підрядник пообіцяв за цю суму здати об’єкт «під ключ». Але в результаті грошей не вистачило.

zdoryk-146-yz-207«Обіцяли, що виділених коштів нам вистачить для того, щоб майданчик побудувати повністю. Але у процесі будівництва з’явилися додаткові роботи, які не були закладені проектантами. Представники компанії, яка проводила роботи, сказали, що кошти закінчилися. А якщо ми хочемо, щоб вони далі будували, – потрібно довиділити гроші. Я прийшла на сесію сільської ради і кажу: розумію, що вже взимку ніхто будувати не буде, але загородити його треба, щоб ніхто не пошкодив покриття», – розповіла вона.

Віталій Сорока каже, що у листопаді голова сільської ради надав висновок державної експертизи проекту з облаштування футбольного поля. Відповідно до цього документа, вартість робіт зросла до 1 млн 350 тис. грн. Хоча замість обіцяного поля європейського зразка за 850 тис. грн на сьогодні це – просто майданчик, на який поклали штучне покриття.

«Оскільки перша моя освіта пов’язана із будівництвом, я маю право говорити про те, що роботи велися із порушенням, а більшість із них – муляж. Ми зверталися до голови з проханням провести обстеження та зупинити ці будівельні роботи, але він відмовився. Врешті Ткачук попросив у депутатів знову півмільйона гривень, щоб добудувати футбольне поле, бо грошей вже не вистачало. Щоб за зиму покриття не розікрали, нам довелося виділити ще 150 тисяч гривень на огорожу. Але з весни ми закінчимо будівництво, щоправда, вже самі, під своїм контролем і за свої гроші, бо виділені кошти були субвенцією від райдержадміністрації», –  пояснив Сорока.

У планах кандидата на посаду Станишівської об’єднаної територіальної громади – закінчення облаштування стадіону в Зарічанах.

«Стадіон зараз знаходиться у такому стані, що проводити змагання навіть місцевого рівня – неможливо. Футбольне поле не відповідає необхідним вимогам. Тому потрібно привести до ладу покриття, встановити спортивний інвентар, додати лавки тощо. Для цього потрібно близько 400 тисяч гривень», – каже він.

Загалом розвиток спорту в селі  – одне з важливих питань програми кандидата на посаду голови Станишівської об’єднаної територіальної громади Віталія Сороки.

Він переконаний: для популяризації здорового способу життя, виховання міцного і здорового підростаючого покоління у кожному населеному пункті об’єднаної громади має бути стадіон або ж спортивний майданчик.

«Думаю, що в нашій об’єднаній громаді в майбутньому не буде жодного села, у якому проживає молодь, де не буде хоча б простих майданчиків: футбольних, баскетбольних чи волейбольних. Я все робитиму для того, щоб сільська молодь мала місце для спортивного дозвілля. Намірів і розуміння, як рухатися у цьому напрямку, – багато. У деяких населених пунктах облаштуємо нові майданчики, а там, де футбольні поля заростають бур`янами, вдихнемо у них нове спортивне життя. Переконаний, що для цього не потрібно мільйонів. Але кожна вкладена копійка себе виправдає, бо молоді люди зможуть не лише з користю для здоров’я проводити свій час, але й створювати спортивні команди, тренуватися та представляти нашу громаду у змаганнях різного рівня», – розповів Сорока.

Нагадаємо, з метою виявлення вільних земельних ділянок та земель, які використовуються нераціонально чи не за цільовим призначенням, кандидат на посаду голови Станишівської об’єднаної територіальної громади Віталій Сорока має на меті провести повну інвентаризацію землі кожного населеного пункту ОТГ.

 

1 Comments
  1. Доброго Вам дня ! п. Віталй, Ви, як майбутній голова знаєте , чи повинно бути огороджене футбольне поле сіткою , яке знаходиться на території пасовища, де випасається ВРХ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *