У міськраді розповіли, скільки коштів витратили на масові спортивні заходи

У міськраді розповіли, скільки коштів витратили на масові спортивні заходи

Мова йде про масові заходи.

У минулому році з бюджету міста на організацію та проведення п’яти загальноміських спортивних заходів витратили понад 800 тис. грн. Про це «Вголос.zt» у відповіді на інформаційний запит повідомила заступник міського голови Світлана Ольшанська.

«У 2018 році управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради було проведено такі спортивно-масові заходи: спортивний захід «Велодень – 2018», загальноміський спортивний захід «Космічна зарядка – 2018», заходи з нагоди відзначення Дня молоді, III-й турнір «Teteriv Open» з плаванням на відкритій воді, загальноміський масовий захід «Нова Пошта Космічний напівмарафон». На організацію та проведення вищевказаних заходів витратили 804 тис. 578 грн», – сказала  Світлана Ольшанська.

Відповідно до наданої інформації, на придбання сувенірів та новорічних подарунків для дітей-учасників спортивних змагань витратили 86 тис. 440 грн, а на транспортні послуги (під час проведення заходів) – 10 тис. грн.

Нагадаємо, 210 000 гривень витратили в облраді на подарунки, квіти та «проїзд» під час заходів. Житомирський міськвиконком не хоче звертатися до правоохоронців через фестиваль «Крила». Організатор фестивалю  каже, що на захід витратили тонну бензину.

Leave a Comment