На 2,7 мільйони для приймального відділення дитячої міської лікарні закупили обладнання (ФОТО)

На 2,7 мільйони для приймального відділення дитячої міської лікарні закупили обладнання (ФОТО)

У самому ж відділенні завершили ремонт.

У приймальному відділенні дитячої міської лікарні, яка знаходиться по вулиці Шевченка, завершили капітальний ремонт та облаштували його новим медичним обладнанням.

У міській раді кажуть, що створені умови дають можливі скоротити перебування пацієнта в приймальному відділенні до 10-15 хвилин.  Капітальний ремонт відділення обійшовся бюджету в 776 тис. грн. Загалом для приймального відділення дитячої міської лікарні було закуплено медичного обладнання на 2,7 млн грн.

«Проведені ремонтні роботи та закупівля медобладнання стало можливим завдяки злагодженій роботі депутатського корпусу та народного депутата Борислава Розенблата. Саме завдяки зусиллям нардепа гроші на закупівлю медобладнання надійшли з державного бюджету», – повідомив міський голова Сергій Сухомлин.

За його словами, планується провести комплексний ремонт приміщень у всіх лікарнях та поліклініках міста. Для цього Житомир збирається отримати пільговий кредит. Мовляв, вже є позитивний висновок Міністерства фінансів України щодо цього питання.

Автор фото: Сергій ОМЕЛЬЧУК.

Leave a Comment