На 7 пляжах області купатися небезпечно через кишкову паличку

Протягом кількох днів фахівці дослідили 39 зразків води з різних рекреаційних зон в усіх районах області. Відповідно до результатів перевірки, у кількох річках області купатися небезпечно. У семи місцях масового відпочинку людей виявили відхилення від норм, зокрема, перевищеня індексу лактопозитивної кишкової палички у воді. Про це повідомили Житомирському обласному лабораторному центрі МОЗУ.

«За період з 27 липня по 2 серпня ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» було відібрано для досліджень 39 зразків води з різних рекреаційних зон в усіх районах області. Виявлено відхилення у 7-ми точках за мікробіологічними показниками (перевищення  індексу ЛКП, N -5000), а саме: р. Гуйва в м. Андрушівка – ЛКП – 8000; р. Роставиця в смт. Ружин – ЛКП – 9000; р. Унава в с. Квітневе Попільнянського району – ЛКП – 6900; р. Уж в м. Коростень , вул. Горького – ЛКП > 24000; р. Жерев в смт. Лугини – ЛКП >24000; місце злиття р. Смолки з р. Случ в м. Новоград-Волинський – ЛКП -24000; р. Случ в м. Баранівка – ЛКП – 6200», – йдеться у повідомленні.

Житомирський обласний лабораторний центр не рекомендує жителям області  купатись в даних водоймах у зв’язку з наявною небезпекою для власного здоров’я.

Нагадаємо, вода у житомирському водосховищі не відповідає вимогам санітарних норм. З труби водоканала у Тетерів течуть фекалії та хлорка у бік житомирського гідропарку. Зафіксований на відео та фото викид фекалій у Тетерів водоканал вважає фейковим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *