Зафіксований на відео та фото викид фекалій у Тетерів водоканал вважає фейковим

Зафіксований на відео та фото викид фекалій у Тетерів водоканал вважає фейковим

Посилаються на власні проби води.

«Житомирводоканал» звинувачення підприємства у скиді фекалій, який був зафіксований на відео та фото, вважає безпідставними. Комунальники посилаються на… проби води, здійснені їхніми співробітниками. Таку заяву підприємство оприлюднило на власному сайті.

«КП «Житомирводоканал» надає роз`яснення щодо факту ймовірного викиду фекально-стічних вод у р. Тетерів 25 травня 2018 року, на який безпідставно посилаються деякі засоби масової інформації та громадські організації.

Повідомляємо, що у вказаний період ніяких порушень технологічного регламенту та аварійних викидів із очисних споруд комунального підприємства на поверхневі води річки Тетерів не здійснювалось.

Факт викиду комунальним підприємством «Житомирводоканал» стічних вод з вмістом фекалій не відповідає дійсності, а звинувачення в цьому є безпідставними», – заявили на підприємстві.

У той же час адміністрація водоканалу не наводить жодних фактів, які б піддавали сумніву фото- та відеодокази викиду.

На користь своєї офіційної версії на КП «Житомирводоканал» додають результати лабораторних аналізів, зроблених самим підприємством. Станом на 16:20 30 травня в управлінні державного агентства рибного господарства у Житомирській області, яке й виявило факт викиду нечистот, на заяву водоканалу не відреагували. 

Відео управління держрибгоспу у Житомирській області.

Нагадаємо, що 25 травня працівники держрибгоспу області зафіксували викид фекалій та хлорки з труби КП «Житомирводоканал» у річку Тетерів. У липні 2017 року нечистоти потрапили у річку з вини водоканалу в районі вулиці Гонти.

Leave a Comment