Житомир: управління культури просить гроші на переодягання артистів

Управління культури Житомирської міської ради просить депутатів виділити 5 тис. грн на перевезення та переодягання артистів під час святкування нового року. Загалом відзначення новорічних свят має обійтися 704 тис. грн. Про це під час засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету розповіла начальник управління Ніна Рябенко.

«На сьогодні ми маємо 474 тис. грн. Однак цих коштів не вистачає на заплановані заходи. Маємо 230 тис. грн заощаджених грошей. Адже цього року не відбувся конкурс «Моє квітуче місто». Просимо дозволити їх використати на святкування», – сказала Рябенко.

Втім, депутатів зацікавили як мінімум дві позиції кошторису. Це переодягання артистів та придбання піротехніки.

«Свого часу, ще на початку війни, ми виконкомом приймали рішення про заборону використання піротехніки під час свят. І першим пунктом кошторису в нас зазначено 25 тисяч на її придбання. Дуже дивним є також пункт про переодягання», – обурилася депутат Любов Цимбалюк.

Начальник управління культури пояснила, що це буде так звана «холодна» піротехніка. За її словами, до забороненої піротехніки і салютів вона не відноситься.

«Що стосується переодягання, то додаткові витрати, закладені у кошторис, пов’язані із тим, що артисти виступатимуть на холоді. Переодягатимуться в автобусі. Протягом усього їхнього виступу транспорт буде стояти, а це додаткові затрати», – аргументувала Ніна Рябенко.

Члени бюджетної комісії не підтримали довиділення коштів на проведення новорічних свят. На їхню думку, виділяти таку суму грошей у той час, коли в країні йде війна, недоцільно. Остаточну долю святкування Нового року у Житомирі прийме сесія міської ради.

Нагадаємо, що на святкування Нового року минулоріч витратили понад 700 тис. грн. За монтаж та демонтаж «падаючого снігу» перерахували 55 тис. грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *