За погрози прокурору і його родині та інші злочини, бердичівлянин сяде за грати на чотири з половиною роки

За погрози прокурору і його родині та інші злочини, бердичівлянин сяде за грати на чотири з половиною роки

Чоловік неодноразово судимий.

У Бердичеві неодноразово судимий місцевий житель за погрози процесуальному прокурору і його родині, а також за інший злочин знову сяде за грати на 4 роки 6 місяців. Про це повідомила Прес-служба прокуратури Житомирської області.

“Прокуратурою Житомирської області здійснено публічне обвинувачення у справі за фактом погрози вбивством та насильством щодо процесуального прокурора Бердичівської місцевої прокуратури та щодо його близьких родичів у зв’язку з виконанням ним службових обов’язків, вчиненої бердичівлянином. Вироком Бердичівського міськрайонного суду чоловіка визнано винним у скоєнні злочину за ч. 1 ст. 345 КК України (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) та призначено реальне покарання”, – йдеться у повідомленні.

Як “Вголос.zt” повідомляв раніше, 24-річний житель Бердичева, підозрюваний у вчиненні серії тяжких умисних злочинів, за ч. 3 ст. 185 КК України (крадіжка з проникненням у житло, що завдала значної шкоди), під час розгляду клопотання щодо застосування до нього запобіжного заходу, безпосередньо у залі суду пригрозив прокурору та його родині. Зокрема, фігурант кримінального провадження, раніше неодноразово судимий за аналогічні злочини, висловив погрозу, що у разі застосування до нього запобіжного заходу у виді тримання під вартою, він вчинить фізичну розправу над процесуальним керівником та його рідними.

“На підставі доказів, зібраних органом досудового розслідування, суд визнав чоловіка винуватим і в скоєнні злочину за ч. 3 ст. 185 КК України. За сукупністю вчинених злочинів, вироком Бердичівського міськрайонного суду особі визначено остаточне покарання у виді позбавлення волі строком на 4 роки 6 місяців”, – додали у прокуратурі.

Нагадаємо, у Житомирі судитимуть кілера, який за півмільйона погодився вбити людину. У Бердичеві судитимуть підприємця, який «зекономив» на вогнезахисті перекриття дитячого санаторію.

Leave a Comment