На Гундича і Сухомлина подали скарги до ОВК через селфі з бюлетенем

До окружної виборчої комісії №62 надійшли скарги на дії міського голови Житомира Сергія Сухомлина та голови облдержадміністрації Ігоря Гундича, які після голосування зробили селфі із бюлетенем. Про це «Вголос.Zt» повідомили джерела в окружній виборчій комісії №62. До неї майже цілком входять дільниці обласного центру.

Скарги надійшли від уповноваженої особи кандидата у Президенти України Юлії Тимошенко Анжеліки Лабунської та представника Юрія Бойка Наталії Леонченко.

Щоправда, за словами керівника «Опоблоку» окружна комісія відмовила їй у прийнятті скарги. Тож Леонченко подаватиме її повторно.

«Юрист окружної виборчої комісіі №62 без засідання комісіі безпідставно відмовив у розгляді моєї скарги, за формальних підстав. Готую нову» , – написала на своїй сторінці у мережі Facebook Наталія Леонченко.

Нагадаємо, що голова Житомирської ОДА Ігор Гундич під час голосування порушив закон. У поліції розповіли, що основними порушеннями на дільницях були «мертві душі», агітація та фотографії з бюлетенями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *