На кордоні відновили міжнародне пасажирське сполучення

На кордоні відновили міжнародне пасажирське сполучення

Зміни в порядок пропуску іноземців.

На кордоні відновили міжнародне пасажирське сполучення та внесли зміни в порядок пропуску іноземців. Про це повідомила пресслужба Житомирського прикордонного загону Державної прикордонної служби України.   

У зв’язку з втратою чинності розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 березня 2020 № 287-р, яке скасовано постановою Уряду від 12.06.2020 № 477 та набранням чинності постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 в діючих пунктах пропуску відновлено міжнародні пасажирські перевезення та внесено ряд змін в пропуск іноземців на територію України.

На Житомирщині в штатному режимі функціонує лише міжнародний пункт пропуску «Виступовичі» в якому забезпечено пропуск через державний кордон транспортних засобів (автобусів),  які здійснюють міжнародні пасажирські перевезення”, – йдеться у повідомленні.

Також з’явилась можливість пропуску іноземних громадян на в’їзд в Україну з дотриманням санітарно-карантинних вимог та наступних умов:

  • іноземці повинні мати при собі страховий медичний поліс (свідоцтво, сертифікат) страхування витрат, пов’язаних з лікуванням COVID-19, обсервацією;
  • при в’їзді іноземців з держав із значним поширенням COVID-19 (перелік таких держав надається Міністерством охорони здоров’я) особи підлягають обсервації, у разі встановлення додатку «Дій вдома» – самоізоляції;
  • при в’їзді іноземців з держав, які не значиться у списках держав (перелік надає Міністерство охорони здоров’я) зі значним поширенням COVID-19 особи не підлягають заходам самоізоляції чи обсервації, наявність медичного полісу обов’язкова.

Нагадаємо, у житомирських прикордонників тепер новий керівник. З Хмельницької області. Житомирські прикордонники затримали іноземця, який намагався провести в Україну психотропи.

 

Leave a Comment