Депутати Житомирської міськради просять Кабмін дозволити прийом хворих у лікарнях

Депутати Житомирської міськради просять Кабмін дозволити прийом хворих у лікарнях

Попри карантин.

Депутати Житомирської міської ради звернулися до Кабміну та головного санітарного лікаря України з проханням не припиняти прийом хворих у період карантину. Його озвучили під час пленарного засідання 18 червня.

На думку депутатів, якщо у медичних закладах Житомира прийматимуть виключно хворих із підозрою на COVID-19, то може виникнути проблема з іншими.

Так, за словами депутата-лікаря Віктора Брокарєва, вже виникали проблеми у пацієнтів, які мають захворювання серця. Він також додав, що після закінчення карантину, очевидно, доведеться давати ради тисячам житомирян із запущеними хронічними хворобами.

Оскільки комунальні медичні заклади не обслуговуватимуть населення, то житомирянам доведеться звертатися до приватних медичних закладів. А це, переконані автори звернення, чималі витрати. Тож вони просять Кабінет міністрів України та головного санітарного лікаря дозволити комунальним медичним закладам приймати пацієнтів із дотриманням всіх необхідних санітарних норм.

Нагадаємо, що Бердичівській міській лікарні дозволили приймати хворих після вимушеної перерви. На початку травня у ЦМЛ №2 Житомира припинили прийом хворих.

Leave a Comment