На перший забіг із собаками вже зареєструвалися півсотні житомирян

На перший забіг із собаками вже зареєструвалися півсотні житомирян

Дата проведення: 21 вересня у гідропарку о 14:00.

На перший забіг із собаками «Біжу з другом», який відбудеться у житомирському гідропарку 21 вересня, вже зареєструвалися 50 учасників. Про це повідомили у пресслужбі міської ради. Господарі разом зі своїми чотирилапими друзями долатимуть дистанцію 800 метрів, а переможці отримають корисні й смачні подарунки.

«Метою забігу є популяризація гармонійного співіснування та активного сімейного відпочинку разом зі своїми хвостатими улюбленцями. У рамках заходу також планується дискусійна панель з експертами щодо належного поводження із домашніми та безпритульними тваринами, законодавчих аспектів відповідальності за жорстоке поводження, безпечного співіснування людей і тварин у міському середовищі та соціальних ініціатив для тварин. Крім того, учасники зможуть безкоштовно прочіпувати свого песика та, звісно, отримати море позитивних емоцій від спілкування із чотирилапими друзями»,  – розповіла Олександра Мельник, директорка КП «Центр захисту тварин» Житомирської міської ради.

Нагадаємо, у Житомирі порахували безпритульних собак. Житомиряни просять заборонити продаж собак та кішок в зоомагазинах міста. У Новограді собаку, яка вижила на вулиці з відрубаними лапами, усипили лікарі.

Leave a Comment