На реконструкцію стадіону «Полісся» витратять ще майже 15 мільйонів

На реконструкцію стадіону «Полісся» витратять ще майже 15 мільйонів

На додаткові роботи.

Департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації витратить ще 14 млн 900 тис. 294 грн 77 коп на реконструкцію стадіону «Полісся». Оголошення про проведення переговорної процедури оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Проведення закупівлі без аукціону аргументували тим, що необхідні додаткові роботи. Підставою для переговорної процедури із ПП «Елітбуд-1» стало те, що їхня техніка та обладнання знаходяться на території стадіону. Роботи мають виконувати не довше, ніж до кінця 2020-го року. Голова облдержадміністрації Віталій Бунечко у вересні 2019 року пообіцяв завершити стадіон у 2020-му році.

Довідково. Про реконструкцію стадіону «Полісся» почали говорити ще у 2005 році. Відтоді традицією для кожного нового голови ОДА стала обіцянка добудувати стадіон. На початок 2018 року у реконструкцію вклали понад 100 млн грн.

Нагадаємо, що у січні 2020-го року в облдержадміністрації порахували, що на завершення будівництва необхідно 167 млн грн. У жовтні прокуратура області розповіла про махінації з реконструкцією стадіону.

Leave a Comment