Житомирська міськрада знову скасує продаж приміщення по Троянівській

Житомирська міськрада знову скасує продаж приміщення по Троянівській

Вже втретє.

Житомирська міська рада скасує продаж з аукціону приміщення по вулиці Троянівській, 14. Відповідний проєкт рішення сесії оприлюднили на сайті мерії.

Стартова ціна приміщення складала майже 122 тис. грн. Вперше його намагалися продати ще у червні 2019 року. На перший аукціон так ніхто і не зголосився. Тож повторний оголосили у липні 2019 року за вдвоє нижчою ціною.

Востаннє приміщення по Троянівській, 14 намагалися продати у листопаді 2019 року. В аукціоні знову ніхто не взяв участь. У грудні 2019 року відбувся аукціон за вдвоє нижчою ціною. Попри те, що переможця таки було визначено, він не підписав договір купівлі-продажу протягом встановлених законом 30 днів.

Термін останнього оголошеного аукціону спливає 23 березня. Тож у міській раді вирішили оголосити новий і все-таки спробувати продати його за 121 тис. 898 грн 40 коп.

Нагадаємо, що аукціон з продажу двох комунальних приміщень Житомирської міськради не відбулися вдруге. Житомирська мерія продасть приміщення у центрі міста за понад 300 тис. грн.

Leave a Comment