За минулий рік Віталій Бунечко отримав більше мільйона доходу

За минулий рік Віталій Бунечко отримав більше мільйона доходу

З них на посаді голови ОДА — понад 157 тисяч.

Протягом 2019-го року голова ОДА Віталій Бунечко отримав понад 1 млн грн зарплати. Більшість коштів — на старій роботі в Службі безпеки України. Про це він зазначив у власній декларації про доходи, оприлюдненій на сайті Національної агенції з питань запобігання корупції.

Більшість коштів Бунечко отримав під час роботи в Управлінні служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях. За 7 місяців служби він отримав 855 тис. 458 грн зарплати.

Головою Житомирської облдержадміністрації Бунечка призначили 3 серпня. З того дня до кінця 2019-го року він одержав 157 тис. 955 грн зарплати на посаді керівника області.

Як видно з декларації, голова ОДА орендує квартиру у Житомирі площею 107 кв. метрів. Зареєстроване ж місце проживання Бунечко має у Києві у квартирі площею 100,5 кв. метрів. Помешкання офіційно належить Бунечко Світлані Іванівні.

Що стосується статків, то вони від часу призначення у голови ОДА не змінилися. Так само, як і у 2018-му році він лишається власником двох дорогих швейцарських годинників. Побільшало у Бунечка готівки. Якщо у 2018-му він задекларував 39 тис. доларів США та 32 тис. євро, то у 2019-му — 47 тис. доларів США, 32 тис. євро та 430 тис. грн.

Нагадаємо, що керівник апарату облдержадміністрації має 2 млн грн «про всяк випадок». За рік роботи в ОДА заступниця Бунечка заробила трохи менше, ніж її чоловік-бізнесмен.

Leave a Comment