На річці Тетерів у Житомирському районі помітили маслянисті забруднення

На річці Тетерів у Житомирському районі помітили маслянисті забруднення

Екологи проводять дослідження.

У районі села Слобода-Селецька Житомирського району екологи досліджують забруднення річки Тетерів нафтопродуктами. Про це повідомила Державна екологічна інспекція Поліського округу на своїй сторінці у Facebook.

На телефон «Гарячої лінії» Державної екологічної інспекції Поліського округу 14 лютого звернувся керівник Житомирського рибоохоронного патруля, який повідомив про наявні масляні плями на поверхні річки.

“Екологи негайно відреагували та здійснили виїзд у вищезазначене місце, де спільно з працівниками Житомирського рибоохоронного патруля візуально обстежено береги річки Тетерів. Загибелі риби не зафіксовано, але разом з тим виявлено, що з труби колектора зливових вод колишнього Льонокомбінату у річку Тетерів скидаються нечистоти з характерним запахом нафтопродуктів, про що свідчать чітко виражені маслянисті плями на поверхні води”, – йдеться у повідомленні. 

Працівниками відділу інструментально – лабораторного контролю були відібрані проби води на вміст нафтопродуктів, результати яких будуть відомі протягом п’яти робочих днів. 

Держекоінспекцією матеріали по зазначеному факту будуть спрямовані до Житомирської міської ради для вжиття нею відповідних заходів стосовно припинення забруднення річки та недопущення цього в подальшому.

Нагадаємо, річку Хомора на Житомирщині знову забруднили відходами. З труби водоканала у Тетерів текли фекалії та хлорка у бік житомирського гідропарку.

Leave a Comment