На Смолянському кладовищі знову висадять дуби пам’яті загиблих десантників

На Смолянському кладовищі знову висадять дуби пам’яті загиблих десантників

13 жовтня.

Житомирська міська рада планує висадити ще кілька дубів пам’яті загиблих в АТО/ООС на Сході десантників. Відповідний проєкт рішення виконкому оприлюднили на сайті мерії.

«Управлінню комунального господарства Житомирської міської ради, Житомирському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провести 13 жовтня 2020 року на Смолянському міському військовому кладовищі соціальну акцію з висадки дерев пам’яті полеглих Героїв, сім’ї яких проживають у Житомирські міській об’єднаній територіальній громаді», – йдеться у документі.

Придбати дуби має Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування через портал публічних закупівель «ProZorro». Проєктом рішення також передбачено розміщення металевої огорожі навколо кожного висадженого дерева. На них мають також розмістити таблички із відомостями про загиблих військових. Висаджувати дуби має комунальне підприємство «Зеленбуд».

Нагадаємо, що Алею Слави загиблих учасників АТО висадили на Смолянському військовому кладовищі у Житомирі у 2018-му році. У липні 2019 року алею передали на баланс Спеціалізованого комбінату комунально-побутового обслуговування.

Leave a Comment