На Житомирщині готуються до другої хвилі COVID-19

На Житомирщині готуються до другої хвилі COVID-19

На сьогодні у регіоні спостерігається зростання кількості випадків.

На Житомирщині готуються до другої хвилі COVID-19. Про те, як відбувається підготовка, 25 вересня розповів начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик під час онлайн-брифінгу. Про це повідомила пресслужба облдержадміністрації.

“На сьогодні в Житомирській області спостерігається зростання кількості випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. Ми маємо 1060 ліжок у 14 базових закладах охорони здоров’я, де сьогодні лікується 317 пацієнтів із коронавірусною інфекцією. Ми готові перепрофілювати ще 400 ліжок для надання стаціонарної допомоги пацієнтам. 58,3% усіх ліжок забезпечені киснем. Ми маємо 180 апаратів ШВЛ, 156 моніторів пацієнтів. Додатково відбуваються поставки кисневих концентраторів, а також підведення кисню до кожного ліжка для того, щоб кожен, хто захворіє та буде потребувати кисневої терапії, міг її отримати”, — повідомив Микола Суслик.

Також начальник управління охорони здоров’я ОДА закликав жителів області дотримуватися протиепідемічних заходів: носити у громадських місцях захисні маски, ретельно мити та дезинфікувати руки, а також дотримуватися соціальної дистанції, адже це запорука успіху подолання епідемії коронавірусної хвороби.

Нагадаємо, станом на 25 вересня у Житомирській області лабораторно підтвердили 5403 випадки інфікування. Лише за минулу добу зареєстрували 141 нових хворих на COVID-19. Протягом двох днів померли шестеро людей, а загалом за період пандемії у регіоні зареєстрували 98 летальних випадків.

Leave a Comment