На Старому Бульварі завершують будівництво «Екоскверу»

На Старому Бульварі завершують будівництво «Екоскверу»

Бюджет участі.

На Старому Бульварі роботи із реконструкції території благоустрою з влаштуванням альтанки із зарядними пристроями та доступом до Wi-Fi знаходяться на завершальному етапі. Про це повідомила прес-служба міської ради.

«На сьогодні, вже зроблено альтанку з покриттям, встановлені лавочок для відпочинку. В альтанці вмонтовані USB-пристрої для підзарядки гаджетів, також тут можна скористатися безкоштовним Wi-Fi, встановленні сонячні батареї, таким чином це дасть змогу поступово переходити на альтернативні джерела енергетики.

Майже встановлені ліхтарі вуличного освітлення, які будуть живитися від сонячних батарей», – йдеться у повідомленні.

Минулого року проект житомирянина Олега Скидана «Екосквер на Старому Бульварі» став переможцем під час загальноміського голосування. Екосквер буде створений з метою облаштування місця для соціальної активності (проведення майстер-класів, зустрічей, обговорень), популяризації ідей розвитку альтернативної енергетики. Вартість реалізації проекту — 459 тис. 396 грн.

Нагадаємо, що житомиряни скаржилися у соцмережах, що не можуть проголосувати за бюджет участі онлайн. У 2019 році бюджет участі планують започаткувати в Олевську.

Leave a Comment