На Театральній почали встановлювати “живий” паркан з декоративних дерев (ФОТО)

На Театральній почали встановлювати “живий” паркан з декоративних дерев (ФОТО)

Вартість однієї туї – 400 грн.

У Житомирі на вулиці Театральній вздовж тротуару працівники комунального підприємства “Зеленбуд” почали висаджувати декоративні туї. Міська влада вирішила втілити у життя таке ноу-хау, щоб надати естетичного вигляду місту та змінити металеву огорожу на “живу”.

Таке нововведення обійшлося міському бюджету у 400 гривень за одну кулясту тую. Як пояснив голова житомирської міської ради Сергій Сухомлин, декоративні рослини придбали у Київській області.

“Між деревами залишили місце. По проекту повинні були ставити паркани, але вирішили, що з часом вони втрачають нормальний зовнішній вигляд. Ми завезли вже більше 300 кулястих туй діаметром близько 60 см. Вони будуть висаджені між проїзною частиною і тротуаром для того, щоб створити “живу” огорожу. Ми хочемо спробувати на Театральній це зробити і подивитись, як воно буде виглядати”, – розповів він.

За словами Сухомлина, через декоративні дерева доведеться змінити систему очистки тротуарів від снігу. Адже, щоб їх не знищити, сіль використовувати не можна буде.

“Ми вже думаємо, як зимою прибирати тротуари. Сіль уже не можна буде використовувати. Комунальникам поставлене завдання сніг лише вивозити”, – сказав він.

tuyi tuyi-6 tuyi-4 tuyi-3Нагадаємо, що у Житомирі розпочали капітальний ремонт двох скверів. Триває демонтаж старої плитки у сквері біля пам’ятника Тарасу Шевченку та у сквері на перехресті вулиць Перемоги та Олега Ольжича. З бюджету на такі будівельні роботи витратять понад три мільйони гривень.

Leave a Comment