На відремонтовану обласним коштом вулицю Параджанова забули нанести розмітку

На відремонтовану обласним коштом вулицю Параджанова забули нанести розмітку

Зроблять це за гроші міста.

У кошторисі на ремонт вулиці Параджанова, який робили за гроші обласного бюджету у Житомирі не передбачили нанесення розмітки. Тому її наноситимуть за кошти міста. Про це під час сесії Житомирської міської ради 17 вересня повідомив заступник мера Дмитро Ткачук.

«На це потрібно близько півмільйона гривень. У технічному завданні це не передбачили. Водночас при ремонті Великої Бердичівської, який зараз робиться за гроші міста, ми включили ці роботи у технічне завдання», ‒ зазначив Ткачук.

Він також додав, що загалом на дорожню розмітку у Житомирі потрібно 4,5 млн грн. У бюджеті передбачили трохи більше третини цих коштів. За словами заступника мера, наносити розмітку потрібно принаймні раз на півріччя. Однак її «освіжають» переважно на центральних вулицях. Решту — раз на рік або раз на два роки.

У мерії також зазначили, що підрядник досі не здав вулицю Параджанова в експлуатацію. Коли це відбудеться — ніхто не знає. Розмітку наноситимуть вже після того, як закінчаться всі роботи.

Нагадаємо, що у липні в ОДА заговорили про ймовірне застосування санкцій до підрядника з ремонту вулиці Параджанова. Наприкінці серпня рух по Параджанова перекрили на добу.

Leave a Comment