На вулиці Корольова ями по 60 см, а водії щодня міняють колеса

На вулиці Корольова ями по 60 см, а водії щодня міняють колеса

 Убиті дороги.

Депутати Житомирської міської ради скаржаться на поганий стан доріг у Житомирі. Зокрема, на вулиці Корольова ями по 60 см, а водії щодня змінюють колеса на автомобілях. Про це на сесії міської ради 23 квітня сказав депутат Олександр Рибак. А за словами депутатки Наталії Леонченко, такого жалюгідного стану доріг у Житомирі не було ніколи.

«Я спеціально поміряв: на вулиці Корольова – ями по 60 см… Рік тому зрізали асфальт, нічого не роблять. Люди проклинають нас. Я щодня їду цієї вулицею і бачу, як водії міняють колеса. Три місяці минуло з часу, як зійшов сніг, а ми навіть не почали ямковий ремонт», – сказав Рибак.

Депутатка Наталія Леонченко додала, що такого стану доріг ще у Житомирі не було.

«Дороги убиті. Такого стану доріг, як у Житомирі зараз, не було навіть у найгірші часи», – додала депутатка.

За словами міського голови Сергія Сухомлина, щодо вулиці Корольова через два тижні мають оголосити тендер на ремонт. Загалом на ремонт доріг на цей рік з бюджету запланували 40 млн грн, а і з державного бюджету – майже 79 млн. Проте «ямковий» ремонт у місті робити не будуть, бо він «не переживає навіть одну зиму».

Нагадаємо, жителі Вересів просять міськраду передбачити гроші на ремонт доріг та освітлення у селі. У Житомирській міськраді хочуть, щоб міські дороги ремонтувала область.

Leave a Comment