На вулиці Небесної Сотні намалювали першу в місті велосмугу, але велосипедисти незадоволені

На вулиці Небесної Сотні намалювали першу в місті велосмугу, але велосипедисти незадоволені

Новий елемент організації дорожнього руху.

На вулиці Небесної Сотні, що у Житомирі, з’явилася велосмуга для руху велосипедів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник міського голови Дмитро Ткачук.

«Цього року схема велосмуги увійшла до паспорту вулиці і при щорічному нанесенні розмітки стала елементом ОДР вулиці. Дана смуга покликана спростити рух для веловодіїв, адже дає можливість рухатись по вул. Небесних Сотні в прямому та зворотному напрямках. Залишається надіятись на толерантність інших суб’єктів руху, тим паче що справа відведено місця для паркування, а для руху авто і так існує дві смуги», – написав Ткачук.

Житомиряни у коментарях активно висловлюють свою думку з приводу нової велосмуги. Деякі велосипедисти незадоволені.

До слова, про будівництво велодоріжок у місті говорять протягом останніх двох років, але конкретних справ у цьому напрямку зроблено не було. Житомиряни зібрали підписи під двома петиціями до міської ради з проханням облащтувати у місті велодоріжки.

Нагадаємо, на території Житомирської області, окрім міста Житомира, упродовж 2016 року за участю велосипедистів сталося 64 ДТП, в яких 10 осіб загинули, 43 отримали тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості. Упродовж шести місяців 2017 року у Житомирі зареєстровано 9 випадків наїзду на велосипедистів в яких 9 осіб травмовано. У 2016 році зареєстрували наїздів на велосипедистів 5 випадків в яких одна людина загинула та 4 травмовані. У 2015 році зареєстрували 10 випадків наїздів на велосипедистів в яких 11 осіб були травмовані.

Leave a Comment