Усі першокласники області отримають для навчання набори Lego

Усі першокласники області отримають для навчання набори Lego

Це майже 16 тисяч наборів.

Вже влітку область отримає 15 тис. 602 набори Lego для учнів перших класів, які у 2018/2019 році навчатимуться за стандартом Нової української школі. Вони допоможуть впровадити у класах ігрові та діяльнісні методи навчання, а також розвиватимуть логічне мислення та творчу уяву учнів. Про це повідомила завідувач лабораторії змісту та моніторингу якості післядипломної освіти Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Тетяна Корнілова, – інформує прес-служба облдержадміністрації.

«На МОН ми вже відправили замовлення на отримання 15 тис. 602 наборів Lego для всіх перших класів, в яких навчатимуться діти у новому навчальному році. Чотири пілотні школи області, в яких діти вже цього року навчаються за стандартами НУШ, отримали їх у квітні. Конструктори складаються із набору «Шість цеглинок» для кожного учня та по набору «LEGO Play Box» на кожен такий клас. Вже влітку область отримає всі набори Lego та розподілить між районами та ОТГ. Вони допоможуть впровадити ігрові та діяльнісні методи навчання у класах», – сказала Тетяна Корнілова.

У квітні набори отримали Коростенський міський ліцей Житомирської області, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28 м. Житомира імені гетьмана Івана Виговського, Новоград-Волинський колегіум, КУ “Опорний навчальний заклад “Романівська гімназія”, комунальний заклад «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».

Варто зауважити, що використовуючи Lego, вчителі матимуть більше можливостей застосовувати пошукові методи навчання, стимулювати дітей до навчання у більш цікавий та належний для цієї вікової групи спосіб. Ігрові набори дозволять краще розвинути логічне мислення, послідовність дій, творче уявлення.

До слова, усі перші класи України, зокрема й Житомирщини, безкоштвоно забезпечує наборами The LEGO Foundation. Також компанія допоможе педагогам опанувати методики для ефективного використання конструкторів у навчанні.

Нагадаємо, Останній дзвоник для школярів області пролунає 25 травня. Вчителі Житомирщини проходять масштабне підвищення кваліфікації.

Leave a Comment